021-44217524
pasargadlc@gmail.com

آموزش زبان

۲۰ تیر ۱۳۹۸

زبان های زنده دنیا

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0

زبان های زنده دنیا

زبان های زنده دنیا :مروزه بیش از ۶۰۰۰ زبان در دنیا وجود دارد. با گسترش تجارت جهانی، مهاجرت انسانی و سفرهای توریستی بسیاری از افراد تصمیم به یادگیری یک زبان خارجی علاوه بر زبان انگلیسی دارند . اگر شما هم تصمیم به یادگیری زبانی جدید بعد از زبان انگلیسی دارید، باید به خوبی فکر کنید و دلایل خوبی برای خود انتخاب کنید. تصمیم گیری درست باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود. فاکتورهای بسیار مهمی هستند که با بررسی آنها میتوانید در انتخاب خود مطمئن قدم بردارید. در ابتدا مشخص کنید که چه هدفی از یادگیری زبان جدید دارید. آیا قصد مهاجرت دارید؟ آیا دنبال کسب درآمد هستید؟  بسیار مهم است علاوه بر جذابیت و زیبایی یک زبان، به تاثیر یادگیری آن در زندگی خود توجه کنیم. بهتر است در ابتدا کمی بیشتر درباره زبان های متداول دنیا بدانید.

 

اگر دنبال آسان ترین زبان برای یادگیری هستید به شما زبان اسپانیایی را پیشنهاد میکنیم. بعد از زبان انگلیسی، زبان اسپانیایی دومین زبان پرکاربرد جهان است. این زبان از نظر گرامری و نوشتاری بیشترین شباهت به زبان انگلیسی را دارد. برای زندگی و کسب فرصت های شغلی در کشورهای اسپانیا، آمریکای لاتین، مکزیک ، ایالات متحده آمریکا و برخی دیگر از کشورهای اروپایی میتوانید شروع به یادگیری زبان اسپانیایی کنید.

اگر دنبال بدست آوردن پول بیشتری هستید زبان آلمانی یاد بگیرید. آلمان قدرت اقتصاد اروپاست. این زبان سودآورترین زبان است. علاوه بر آلمان در کشورهای دیگر مثل هلند، سوئیس، اتریش و … بکار می رود. تسلط بر زبان آلمانی زمان بر است و نیاز به تلاش زیادی دارد. ولی اگر قصد سفر به آلمان و کار کردن در این کشور را دارید، ضروری است زبان آلمانی را به خوبی یاد بگیرید تا حقوق بیشتری دریافت کنید.

زبان های زنده دنیا

زبان ترکی

زبان ترکی استانبولی، زبان های زنده دنیا بسیار ساده و نزدیک به زبان فارسی است که با دو جلسه یادگیری میتوانید خواندن و نوشتن این زبان را یاد بگیرید. ترکیه کشور توریستی و بسیار زیبایی است که به دلیل نزدیک بودن به ایران و هزینه کم رفت و آمد از طریق زمینی و هوایی باعث شده افراد زیادی به این کشور سفر کنند. زبان ترکی استانبولی دومین زبانی است که تافل مهندسی دانشگاهی برای آن مطرح شده است. اگر هزینه های تحصیل در کشورهای اروپایی و آمریکا برای شما سخت است، ترکیه جایگزین بسیار خوبی برای تحصیل در خارج کشور است. همچنین به دلیل افزایش توریست در این کشور و رونق اقتصادی برای کار زمینه های بسیار خوبی فراهم شده است . می توانید با یادگیری زبان ترکی استانبولی به راحتی در این کشور زندگی کنید.

 

زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی با ریشه لاتین از جمله زبان های بسیار محبوب بین مردم است. این زبان علاوه بر ایتالیا در کشورهای کرواسی، اسلوونی، سوئیس، آرژانتین و ایالات متحد آمریکا به صورت غیر رسمی بکار می رود. یادگیری این زبان ۶ ماه زمان می برد. اگر به هنر، موسیقی و تاریخ علاقه دارید با یادگیری زبان ایتالیایی می توانید به منابع زیادی دسترسی پیدا کنید. برای وارد شدن به دنیای مد و طراحی ایتالیا کشور بسیار مناسبی است. برای تحصیل فرصت بسیار مناسبی را برای دانشجویان فراهم کرده است. هم چنین برای گردشگری و بازدید از مکان های تاریخی فوق العاده زیبا و خوردن غذاهای متنوع در این کشور یادگیری زبان ایتالیایی کمک بسیار زیادی می کند. هرچند اقتصاد این کشور پیشرفت چشم گیری نداشته است اما هزینه زندگی کردن در این کشور بسیار اندک است. پس اگر قصد سفر به ایتالیا را دارید و وقت سفارت ایتالیا را اخذ کرده اید میوانید با بالابردن دانش زبان ایتالیایی خود راحتر ویزای ایتالیا خود را اخذ کنید.

 

زبان فرانسوی

زبان فرانسه زبان روشنفکری است و در ۵ قاره جهان به عنوان یک زبان بین المللی برای ارتباطات شناخته شده است و زبان رسمی اتحادیه اروپا، یونسکو، سازمان ملل، کمیته المپیک بین المللی، صلیب سرخ و بسیاری از سازمان های بین المللی است. هم چنین برای کار کردن در کمپانی کالاهای لوکس، خودرو و …. دانستن زبان فرانسه یک برگ برنده است. کشور فرانسه به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ دنیا کارآفرینان ، دانشمندان و دانش آموزان ممتاز زیادی را جذب می کند. برای تحصیل در این کشور، اگر در سطح خوبی از زبان فرانسه هستید، دولت بورسیه تحصیلی به شما می دهد. زبان فرانسه زبان بسیاری از دانشمندان و بزرگان فلسفه است و یادگیری این زبان باعث می شود در تحلیل مسائل ساختار ذهن و تفکر شما باز شود. یادگیری زبان فرانسه دشوار نیست و فقط به دقت بالایی نیاز دارد. زبان فرانسه رمانتیک و موزیکال است.

 

زبان چینی

زبان چینی، زبانی که در دنیا بیشتر از همه صحبت می شود. البته بدیهی است که با جمعیت ۱ میلیاردی چین افراد زیادی با این زبان صحبت کنند. اما با رونق اقتصادی در این کشور یادگیری این زبان برای تجارت و کسب و کار بسیار مفید است. یادگیری این زبان به طبع دشوار است. اگر به این زبان تسلط داشته باشید شما فردی باهوش و سخت کوش هستید.

برای اینکه درک و شناخت بهتری از جهان داشته باشید باید از کلمات و واژگان جدید گذر کنید. هرچه دایره زبان شما گسترده تر باشد نگاه عمیق تری به دنیای پیرامون خود پیدا می کنید. تسلط به چند زبان برتری شما نسبت  به دیگران است.

 

برای مشاوره با آموزشگاه زبان انگلیسی پاسارگاد در ارتباط باشید.

ارسال پاسخ