021-44217524
pasargadlc@gmail.com

آموزش زبان

۸ مرداد ۱۳۹۷

آموزش زبان ترکی استانبولی

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0

ترکی استانبولی:

زبان ترکی استانبولی در ایران به جهت نزدیکی اش با زبان ترکی آذری  که دارای استفاده زیادی بویژه در مناطق شمال غربی کشور  می باشد، علاقه مندان بیشماری دارد. مخصوصا در دوره کنونی که روابط فرهنگی و تجاری ما بین دو کشور ترکیه و ایران از رشد چشمگیری برخوردار می باشد فراگیری این زبان از اهمیت شایانی برخوردار گردیده است. به عنوان مثال هر ساله شمار ایرانیانی که به کشور ترکیه به جهت مسافرت های توریستی و تجاری سفر می کنند به بیش از چندین میلیون نفر میرسد که این نکته اهمیت یادگیری این زبان را دو صد چندان می نماید. از این روی مرکز تخصصی زبان های خارجی پاسارگاد با هدف ارائه بهترین کیفیت های آموزش زبان های مختلف، اقدام به برگزاری دوره های ترمیک (گروهی و خصوصی) زبان ترکی استانبولی با بهره گیری از اساتید کار آزموده و مجرب و استفاده از به روز ترین متد ها و کتاب های آموزشی در حوزه زبان ترکی استانبولی نموده است.

 

کلاسهای گروهی زبان ترکی استانبولی با استفاده از سری کتاب های Hitit در سطوح مختلف برگزار میگردد.

کتاب Hitit 1 شامل دو سطح بین المللی A1 و A2 می باشد. هر سطح در این کتاب به ۳ترم ۱۶ جلسه ای تقسیم میشود و هزینه هر ترم (کلاس های گروهی) ۳۲۰ هزار تومان می باشد.

قابل ذکر است که هر سطح (برای مثال A1) در  کلاسهای خصوصی زبان ترکی استانبولی در طی ۳۰ جلسه به اتمام می رسد. هزینه این کلاس ها جلسه ای ۱۰۰ هزار تومان می باشد.

 

ارسال پاسخ