021-44217524
pasargadlc@gmail.com

آموزش زبان

زبان ایتالیایی
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

آموزش زبان ایتالیایی

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0

آموزش زبان ایتالیایی

کلاس های آماده سازی آزمون استرنی (ویزای تحصیلی) ایتالیا با متد سری کتاب های Espresso 1-4  و  La lingua در چهار سطح به صورت گروهی و خصوصی برگزار می گردد.

کلاس های گروهی: این کلاس ها در چهار سطح می باشد که هر سطح شامل دو ترم ۳۰ جلسه ای است. لازم به ذکر است این کلاس ها سه روز در هفته بوده که در هر روز دو جلسه متوالی برگزار میشود.

کلاس های خصوصی: در این کلاس ها، هر سطح (هر کتاب) در ۲۵ جلسه ۹۰ دقیقه ای برگزار میگردد.

کلاس های مکالمه زبان ایتالیایی

کلاس های گروهی: این کلاس ها در چهار سطح می باشد که هر سطح شامل پنج ترم ۱۲ جلسه ای است.

کلاس های مکالمه جهانگردی ایتالیایی

این کلاس ها برای شاغلین و دوست داران مکالمه جهانگردی می باشد که بصورت گروهی و در روزهای  پنجشنبه برگزار میگردد.

 

آموزش زبان ایتالیایی

کتاب ایتالیایی

ایتالیایی:

سطح A1 (مقدماتی) کتاب اسپرسو ۱

زبان آموزان بعد از گذراندن این سطح با زمان های حال، گذشته و افعال تا حدودی آشنا شده و می توانند به صورت مختصر و محدود از دانش زبانی خود برای ارتباط برقرار کردن و مکالمه بهره ببرند. شایان ذکر است که دانش این سطح نقطه آغازی برای رفتن به سطوح بالاتر و استفاده عملی تر از زبان ایتالیایی می باشد.

سطح A2 (پیش متوسطه) کتاب اسپرسو ۲

زبان آموزان با گذراندن این سطح با ساختار زبان ایتالیایی بطور نسبی آشنا شده و میتوانند از قواعد این زبان عملا در مکالمات روز مره شان بهره ببرند. پس از گذراندن این دوره، افراد آماده شرکت در برخی از رشته های دانشگاهی در کشور ایتالیا خواهند بود.

سطح B1  (متوسطه) کتاب اسپرسو  ۳

این دوره مناسب زبان آموزانی است که سطح متوسط را گذرانده باشند. قرارگرفتن زبان آموزان  در موقعیت هایی که شبیه شرایط زندگی واقعی در ایتالیا است مانند کارهای روزانه ، سفرهای روزانه ،تعطیلات و خانواده و در کل زندگی روزمره تجر به های جدیدی را توام با آموزش برای آنان فراهم مینماید که از ویژگی های منحصر به فرد دوره B1 می باشد. اصول دستوری پایه زبان ایتالیایی  در این سطح به زبان آموزان تدریس میشود و در مقایسه با سطوح قبل متون نوشتاری و شنیداری وسیع تر و پیچیده تر میشوند.

سطح B2 (پیشرفته) کتاب اسپرسو ۴

خواندن و درک مفاهیم متون طولانی ، اخبار و مقاله ها ، قابلیتی است که زبان آموز پس از گذراندن دوره پیشرفته به آن نائل خواهد شد. در ارتباط بادرک مفاهیم استاندارد زبان ایتالیایی و همینطور مهارت ارتباطی  توانایی لازم را کسب نموده بطوریکه توانایی ابراز نظرات خود وحتی استدلال آنها را نیز پیدا خواهد کرد. این موضوعات  طیف های مختلف همچون  مباحث اقتصادی ، سیاسی ، علمی و ادبی را دربر میگیرد. زبان آموزانی که دوره پیشرفته را می گذرانند قادر خواهند بود در آزمون CILS   و CELI  نمره قبولی را کسب کرده وهمچنین امکان تحصیل در رشته هایی پزشکی و مهندسی در دانشگاههای ایتالیا را بدست آورند

مدرس: سرکار خانم اکبری کارشناس ارشد آموزش زبان ایتالیایی از دانشگاه پروجا (Perugia) ایتالیا                              

 

 

جهت مشاوره با آموزشگاه زبان پاسارگاد تماس بگیرید.

ارسال پاسخ